Hakkımızda

Gökyüzü Sigorta

Hakkında

Gökyüzü Sigorta, gelişen ve değişen yeni sigortacılık anlayışını alanında deneyimli uzman kadrosuyla birleştirip siz değerli iş ortaklarına sunmak amacıyla 2016 yılında kuruldu.

Sağlık, araç, konut, işyeri, seyahat ve daha birçok alanda doğru ve düzgün hizmet vermeyi amaç edinen Gökyüzü Sigorta, iş ortaklarına uygun en doğru poliçeyi en iyi fiyatla sunuyor.

Anadolu Sigorta ve Sompo Japan Sigorta’nın A Plus acentesi olan Gökyüzü Sigorta, bu iki büyük sigorta şirketinin tüm avantajlı fırsatlarını değerli iş ortaklarına en hızlı şekilde ulaştırıyor.

Sektörde gelişmenin ve büyümenin iş ortaklarıyla birlikte mümkün olabileceğinin farkında olan Gökyüzü Sigorta, ortaklarının yaşadığı sorunların başından sonuna kadar takipçisi olmayı ve çözüm bulmayı vaat ediyor.

Sigortacılık sektöründe yaşanan tüm gelişmeleri bir telefon aracılığıyla sizlerle paylaşan Gökyüzü Sigorta’nın hem internet sitesinden hem de tüm sosyal medya ağları üzerinden sektörle ilgili gelişmeleri hızlı ve doğru şekilde öğrenebilirsiniz.

 

Şimdi Sigortanız için Fiyat Taklifi Alabilirsiniz, Hemen Sağ Tarafta Bulunan Teklif Al Butonunu Kullanabilirsiniz.